U nás se Vaše děti rozhodně nudit nebudou! :-) Již od roku 2008 připravujeme nezapomenutelné příměstské tábory pro vaše malé dobrodruhy.

Najdete nás v Letohradu, Pardubicích, Lanškrouně, Dolní Dobrouči, České Třebové, Chocni, Dlohoňovicích a v Ústí nad Orlicí. (pro Ústí nad Orlicí přejdi sem: https://www.taboryvusti.cz/nabidka-taboru)

Každý si určitě přijde na své. Máte akční děti s velkou potřebou se vybít? Přihlaste je zde.

Programy táborů a důležité dokumenty najdete zde.

Těšíme se na Vás vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16 hodin. Děti mají vše zajištěno – obědy, svačinky, pitný režim, kvalitní instruktorskou výuku (5-6 dětí na instruktora), úrazové pojištění apod.

Vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé děti ve věku 5-16 let. Výuka in-line bruslení probíhá pod vedením zkušených instruktorů cca 3-4 hodiny denně, zbývající čas děti stráví hraním her, soutěží a užijí si spoustu zábavy.

Se začátečníky začínáme výuku na trávě, kde je naučíme základním pohybovým návykům, které jim vydrží celý život:-). Poté se přesouváme na klouzavý povrch, kde se věnujeme rozvíjejícím aktivitám pomocí výuky a hlavně pomocí her (jízda v před, zatáčení, brzdění, pády, pokročilá jízda, překládání, jízda vzad, freestyle triky)

Stačí se přihlásit a uhradit tábor do 31.5.2024. Můžete zaplatit hned přes platební brány nebo zvolit platbu přes fakturu a uhradit kdykoliv přes fakturu či qr kód.

In-line školičku pro rok 2024 nabízíme v těchto městech a termínech:

CHOCEŇ- 22.-26.7.

Z DŮVOSU MALÉ KAPACITY ZRUŠENO.

LETOHRAD - 12.-16.8.

Příměstské tábory probíhají během letních prázdnin na hokejbalovém hřišti a přilehlých prostorách v Letohradě.

PARDUBICE - 8.-12.7. a 12.-16.8.

Příměstské tábory probíhají během letních prázdnin na asfaltové ploše u Gymnázia Mozartova v Pardubicích.

LANŠKROUN 15.-19.7. a 12.-16.8.

Příměstské tábory probíhají během letních prázdnin na asfaltové ploše a na dopravním hřišti u haly B.Modrého v Lanškrouně.

DLOUHOŇOVICE - 5.-9.8. a 19.-23.8.

Příměstské tábory probíhají během letních prázdnin na multifunkčním hřišti v Dlouhoňovicích.

DOLNÍ DOBROUČ - 22.-26.7.

Příměstské tábory probíhají během letních prázdnin na asfaltové ploše vedle fotbalového hřiště, průjezdem od kostela.

ČESKÁ TŘEBOVÁ - 8.-12.7. a 12.-16.8.

Příměstské tábory probíhají během letních prázdnin na asfaltové ploše u gymnázia v České Třebové - ještě nemáme potvrzeno, co nejdříve upřesníme.

Naše příměstské tábory jsou od roku 2008 synonymem nezapomenutelného letního dobrodružství pro děti v různých městech Pardubického kraje. Zajišťujeme nejen výuku in-line bruslení, ale i širokou škálu aktivit, které poskytují zábavu a rozvíjejí dovednosti našich malých účastníků.

V našem táborovém prostředí klademe velký důraz na osobní péči o každé dítě. S poměrem jednoho instruktora na pět dětí se můžeme plně věnovat každému účastníkovi s maximální pozorností a péčí..

Tábor je určen dětem od 5ti let. .

Přihlásit se | Program